اندروید باز اندروید باز

آیا فیلترشکن 20speed ویروس است؟

- storm

آیا فیلترشکن 20speed ویروس است؟

فیلترشکن 20speed دزد اطلاعات شناخته شد.

یکی از فیلترشکن هایی که امروزه به خوبی داشت نیاز های کاربران رو پاسخ میداد به اسم 20speed متاسفانه بد افزار شناخته شد. این فیلترشکن پرسرعت که با توجه به کاهش بیسابقه پهنای باند اینترنت ایران به خوبی پاسخ گوی نیاز های کاربران بود و به راحتی میتوانسید از ان برای پلتفرم های سنگین فیلترشده استفاده کتید. از سمت آنتیویروس Bitdefender  ویروس شناخته شد.

شما با 20speed vpn دانلود یک بد افزار کامل بر روی گوشی خود نصب میکردید. به این صورت که تمامی اطلاعات و فیلم ها و عکس ها و از همه مهم تر تمامی رمز های عبور و نام کاربری پلتفرم ها را برای سرور اصلی ارسال میکرد. شاید این موضوع چندان اهمیت نداشته باشد. ولی باید توجه کنید که تمامی همراه بانک ها و کیف های پول ارز مجازی هم از رمز عبور و نام کاربری پیروی میکردند. با سرقت این اطلاعات میتوانند به تمامی رمز های عبور حساب های بانکی و همراه بانک ها و برای تریدر ها هم به رمز عبور کیف پول ارز مجازی دست پیدا کرده باشند.

20speed پشتیبانی به این موضوع واکنش چندانی نشان نداند و تنها به یک پست در کانال تلگرامی بسنده کردند. که انتظار میرفت بیشتر از این ها پاسخ گوی این مشکل جدی باشند.

20speed vpn خرید نیاز داشت و شما برای استفاده از این فیلترشکن میباید در سایت رسمی این فیلترشکن ثبت نام میکردید و با پرداخت هزینه میتوانستید از این فیلترشکن استفاده کنید.

  دانلود PaaDars - برنامه اموزش و کمک کننده درسی

20speed vpn برای ایفون هم منتشر شده بود که با توجه به اینکه از سوی آنتی ویروس بیت دفندر ویروس شناخته شده است حتما پیشنهاد میشود آن را حذف کنید.

برخی از افراد سود جو هم اقدام به ارائه 20speed رایگان کردند. گفتی است این فیلترشکن به دلیل آنکه پولی هست به هیچ عنوان امکان دریافت رایگان آن وجود ندارد.

من این فیلترشکن را نصب داشتم آلان چیکار کنم:

بهترین کار برای جلوگیری از سرقت اطلاعات حذف آن است. البته اگر هنوز هم نگران سرقت اطلاعات هستید پیشنهاد میشود. که ویندوز خود را عوض کنید و یا اگر با گوشی استفاده میکردید گوشی خود را تنظیمات کارخانه بزنید. همچنین حتما یک آنتی ویروس بر روی سیستم عامل خود نصب کنید.