اندروید باز اندروید باز

نحوه تغییر نام کاربری در اینستاگرام + عکس

- storm

نحوه تغییر نام کاربری در اینستاگرام + عکس

آموزش تغییر اطلاعات کاربری و شخصی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از اصلی ترین فضا های مجازی و غیر واقعی برای کسب و کار و کاربران است، نام کاربری هم بسیار مهم تر از آن برای نشان دادن محتوی ارائه شده در صفحه شما است. شما با انتخاب یک نام کاربری کوتاه و مفید. میتوانید به راحتی محتوا خود را به کاربران معرفی کنید. به طور مثال برای پیج های شخصی شما حتما نیاز به یک یوزر نیم با اسم و فامیلی خود و یا حتی لقبی که برای خود دارید و در تمامی پیج ها از ان استفاده میکنید باید استفاده شود. ولی شما زمانی که در صفحه خود اقدام به ارائه محتوای مربوط به کسب و کار دارید باید حتما یک یوز نیم مناسب با نام محصول و شرکت انتخاب کنید.

با این حال بسیاری پس از تولید یک کسب و کار اقدام به تغییر پیج شخصی به پیج کاری میکنند. به دلیل آنکه در آن پیج تعدادی فالوور وجود دارد. در این مرحله شما نیاز به تغییر یوزرنیم اینستاگرام دارید. به دلیل آنکه شما یوزنیم قبلی را مناسب نام و شخصیت خود انتخاب کردید. ولی از حالا باید تبدیل به پیج کاری شما شود.

شما برای تغییر نام کاربری و رمز عبور به راحتی و بدون هیچ مشکل میتوانید این کار را انجام دهید.

در ابتدا باید بر روی پروفایل خود در پایین صفحه کلیک کنید. سپس بر روی گزینه ادیت پروفایل کلیک کنی.

پس از لمس گزینه Edit profile با صفحه زیر رو به رو میشید. در بخش بالا یا همان name  و بخش دوم یعنی user name شما باید نام جدید که میخواهید برای پیج خود انتخاب شود را وارد کنید. این بخش نیاز به حساسیت جدی دارد.

  پرطرفدارترین بازی های اندروید + لینک دانلود

و تمام به همین راحتی شما میتوانید اقدام به تغییر اسم پیج در اینستاگرام را انجام دهید.

البته شما باید حواستون به محدودیت تغییر نام کاربری اینستاگرام باشد. به دلیل آنکه تنها هر 2 هفته یک بار شما میتوانید اقدام به تغییر نام در اینستاگرام کنید. و اگر اشتباهی رخ دهد باید 2 هفته منتظر پایان محدودیت باشید.