اندروید باز اندروید باز

دانلود برنامه گنجور کلام ganjoor برای اندروید

  • Android Varies with device+
  • نسخه: برای هر دستگاه متفاوت است
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه برای هر دستگاه متفاوت است در حدود 55 سال پیش

HaiderArt

دانلود برنامه گنجور کلام (ganjoor) برای اندروید

برنامه شعر گنجور (ganjoor ) برای اندروید

اگر شما هم دنبال کننده شعر ها و دیوان ها باشید حتما با ganjoor ها اشنایی دارید. ولی شاید برای بعضی ها سوال پیش بیاد گنجور چیست؟ گنجور به معنای صندوق چه است که عموما برای مجموعه کتاب های و یا دیوان های شعر تهیه میشود. به طور مثال گنجور حافظ به مجموعه کتاب های شعر حافظ میگند که داخل یک کتاب جمع شما. ولی شما با استفاده از برنامه گنجور کلام برای اندروید که در این پست به آن اشاره میشود. به راحتی میتوانید تمامی کتاب های شعر و دیوان ها برای اکثریت شاعران را به صورت یک جا دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

همچنین نسخه گنجور کلام همراه هم موجود است که شما میتوانید با استفاده از آن به صورت آنلاین از شعر های اکثریت شاعران استفاده کنید. با استفاده از این روش شما به راحتی میتوانید در هر جایی از این برنامه استفاده کنید. همچنین با نصب این اپلیکیشن که در این پست توضیح داده شده است هم مانند نسخه همراه آن میتوانید بدون مشکل استفاده کنید.

همچنین نسخه گنجور کلام برای کامپیوتر هم منتشر شده است که شما میتوانید از سایت هایی که برنامه های ویندوز را قرار میدهند دانلود کنید.

نسخه گنجور کلام برای آیفون متاسفانه منتشر نشده است ولی انتظار انتشار این نسخه از شرکت سازنده میرود.

همچنین قابل توجه است این برنامه اپن سورس بوده. یعنی برنامه نویسان میتوانند به کد های نوشته شده در این نرم افزار دسترسی داشته باشند. و با سلیقه خودشان میتوانند آن را تغییر دهند. کد و سورس این نرم افزار در گیت هاب اپلود شده است. و شما میتوانید با مراجعه به سایت رسمی آن کد ها را دریافت کنید.

  دانلود برنامه کتاب صوتی storytel 22.39 اندروید

از اخرین تغییرات این برنامه میتوان به بهبود ویرایشگر برنامه اشاره کرد. همچنین مشکلاتی که مواقع تغییر فونت ایجاد میشد رفع شده است و کاربران میتوانند فونت خود را وارد نرم افزار کنند.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بشتر از 10 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.5 از 5

حجم دانلود: 22MB

4.5 (273)
اطلاعات Google Play:
  • نام گنجور کلام
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.

برنامه های مرتبط

جدیدترین برنامه ها

دانلود ولت تون کیپر مخصوص نات کوین
فیلترشکن پرسرعت و قوی
دوور وی پی ان
راهداری و راهنمایی