اندروید باز اندروید باز

دانلود فیلترشکن دوور VPN Door برای اندروید

  • Android Varies with device+
  • نسخه: برای هر دستگاه متفاوت است
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه برای هر دستگاه متفاوت است در حدود 55 سال پیش

Power Ideas

دانلود فیلترشکن دوور VPN Door برای اندروید

فیلترشکن پرسرعت دوور (door ) برای اندروید

یکی از فیلترشکن هایی که با وجود کاهش چشم گیر پهنای باند اینترنت ایران هنوز هم به خوبی کار میکنه door vpn هست. این فیلترشکن بسیار پرسرعت و جذاب توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز های کاربران باشد. با توجه به فیلترینگ بیسابقه بر روی شبکه های اجتماعی و سایت های کاربردی. نیاز اکثر ایرانی ها به یک فیلترشکن بیشتر شده. شما برای ورود به اینستاگرام که بیشترین کاربر ایرانی را میان دیگر شبکه های اجتماعی دارد هم باید از فیلترشکن استفاده کنید.

دور وی پی انی رایگان برای اندروید یکی از فیلترشکن های بسیار عالی در برابر مشکلات فیلترینگ است. شما با door vpn دانلود به راحتی میتوانید به انواع سرور های آن متصل شده و از سرعت بینظیر آن لذت ببرید. این فیلترشکن جذاب با بیش از 30 سرور مختلف در نقاط مختلف جهان توانسته به خوبی در مقابل فیلترینگ سرور های خود مقاوت کند. همچنین شما میتوانید از سایت رسمی اندرویدی اقدام به دانلود door vpn لینک مستقیم  کنید تا از سرعت آن نهایت استفاده را ببرید.

همچنین شما میتوانید با دانلود فیلترشکن door vpn نسخه مود و یا فیلترشکن door vpn نسخه هک شده به راحتی و بدون مشکل از مزاحمت تبلیغات از سرعت بسیار عالی این فیلترشکن استفاده کنید.

از قابلیت های این نرم افزار میتوان به قابلیت کیل سوییچ برای امنیت بسیار بالا آن استفاده کنید. همچنین یکی دیگر از قابلیت های آن میتوان به محدود کردن برنامه ها اشاره کرد. به این معنا که شما میتوانید تعیین کنید به طور مثال برنامه شاد که تنها با ایپی های ایران قابل دسترسی است ولی برنامه هایی مانند اینستاگرام که مورد فیلترینگ قرار گرفته است را باید با تغییر آیپی انجام بگیرد.

  دانلود فیلترشکن موبو وی پی ان (MOBO VPN) برای اندروید ‏

تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 500 هزار بار

نمره دریافتی از گوگل پلی: 3.6 از 5

حجم دانلود: 26MB


این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

3.6 (15784)
اطلاعات Google Play:
  • نام VPN Door - Secure & Fast VPN
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.

جدیدترین برنامه ها

دانلود ولت تون کیپر مخصوص نات کوین
دیوان و شعر
فیلترشکن پرسرعت و قوی
راهداری و راهنمایی