اندروید باز اندروید باز

بازی مونوپولی اندروید

دانلود بازی مونوپولی – monopoly کامل برای اندروید

بازی مونوپولی برای موبایل + مود + نسخه پولی

بازی مونوپولی یک عنوان فکری و یک بازی تخته ای سرگرم کتتده جذاب و بسیار سرگرم کننده است. حال مونوپولی چیست و این بازی محبوب در چه رابطه ای است.؟ این عنوان یکی از سری بازی های کلاسیک و تخته ای پرطرفدار در سراسر جهان است. که در کشور ما با نام های دیگری مانند روپولی نیز شناخته میشود. این بازی که یک سرگرمی بسیار جذاب در همه جا هست تا چندی قبل به صورت رسمی و در قالب یک عنوان قابل قبول و اورجینال برای پلتفرم اندروید منتشر نشده بود. تا این که یک کمپانی بازی سازی معروف به نام Marmalade Game Studio این بازی را تولید و در فروشگاه گوگل پلی منتشر کرد. با این وجود که در مارکت اندروید این بازی حدود 5 دلار قیمت دارد. اما تا این لحظه بیش از 1 میلیون بار فروش رفته که آمار بسیار خوبی است.

بازی مونوپولی برای موبایل که با نام کامل MONOPOLY – Classic Board Game در مارکت بازی ها شناخته میشود شما را در یک زمین بازی سرمایه گذاری تنها خواهد گذاشت. کلیت بازی به صورت چند کاربره است. که شما و یکسری افراد در تلاش هستید تا با استفاده از موقعیت های خود سرمایه و موقعیت تجاری خودتان را رشد دهید. و به یک سرمایه گذار فوق العاده قدرتمند تبدیل شوید. با استفاده از تاس های بازی نوع حرکت های خود را مشخص کنید و با ایستادن در موقعیت های مختلف املاک و خانه هارا بخرید. همچنین در این محیط جذاب رقابتی حواستان به حرکات رقبای خود نیز باشد. تا آنها از شما پیشی نگیرند. با ایستادن دیگران در مکان های شما از آنها جریمه بگیرید و یا در شرایط خاص از بانک بازی درخواست وام و کمک کنید.

  دانلود بازی تخته نرد - ارباب تخته ها - Backgammon - Lord of the Board برای اندروید

در حال حاضر این بازی با بیش از 1 میلیون دانلود در گوگل پلی و دریافت نمره 4.5 یکی از بازی های محبوب در سبک تخته ای است که میتوانید آن را نصب کنید و لذت ببرید. همچنین نا گفته نمانمد که این بازی در فروشگاه گوگل پلی با قیمت 4.99 دلار به فروش میرسد.

اطلاعات Google Play:
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.

بازی های مرتبط