اندروید باز اندروید باز

دانلود بازی جرعت حقیقت جدید برای اندروید

  • Android Varies with device+
  • نسخه: برای هر دستگاه متفاوت است
لینک های دانلود

بروز شده به نسخه برای هر دستگاه متفاوت است در حدود 55 سال پیش

Marco Studios

دانلود بازی جرعت حقیقت جدید برای اندروید

بازی جرعت حقیقت یا بطری بازی برای اندروید

بازی جرعت حقیقت یکی از بازی های پر طرفدار است. این بازی ک با اسم دیگر بطری بازی شناخته میشود به دو صورت فیزیکی و جرات حقیقت انلاین انجام میشود. بازی به صورت فیزیکی به این صورت است که شما یک بطری را در وسط یک سینی قرار میدهید. و آن بطری را به چرخش در میاورید. در ادامه که بطری ایستاد هر کس که سر بطری به سمت او باشد سوال میپرسد. و همچنین کسی که انتهای بطری به سمت او باشد باید پاسخ دهد. پاسخ ها به دوصورت جرعت و یا حقیقت امکان پذیر است. جرات حقیقت سوال هایی در تمامی امکان ها دارد. همانطور که از اسمش پیداست. اگر کسی که انتهای بطری به سمت او باشد باید یا پاسخ حقیقی یک سوال را دهد و یا یک کاری که برایش تعیین شده را بدون چون و چرا اجرا کند. محدودیتی در سوال ها و دستورات وجود ندارد. شما میبایست با توجه به جمعی که بازی میکنید سوالات خود را طبقه بندی کنید.

جرات حقیقت مجازی که در این پست معرفی شده است دیگر نیازی به هیچگونه بطری ندارد. شما با استفاده از این برنامه میتوانید به صورت کاملا رندوم از میان بازیکنان یک نفر را برای اجرای دستور و یا بیان حقیقت انتخاب کند. از سمت دیگر یک نفر را برای بیان سوال و یا دستور انتخاب کند. در این برنامه تقلب معنایی ندارد و شما میتوانید با خیال راحت به ادامه بازی بپردازید.

  دانلود برنامه ی اسپاتیفای - spotify موزیک پلیر

همچنین ربات هایی با اسم جرات حقیقت تلگرام وحود دارد که شما با استفاده از آن ربات ها به راحتی میتوایند با کاربرانی که نمیشناسید و یا حتی با دوستان خود از راه دور بازی کنید.

این بازی جذاب را شما میتوانید به صورت دو نفره هم حتی بازی کنید. یعنی به ترتیب از یک دیگر سوال بپرسید و یا حتی به هم دستوراتی را به نوبت دهید.


تعداد دانلود از گوگل پلی: بیشتر از 10 میلیون

نمره دریافتی از گوگل پلی: 4.0 از 5

حجم دانلود: 17MB

4.0 (88242)
اطلاعات Google Play:
  • نام Truth Or Dare ‏
  • ‫آخرین بروزرسانی
  • قیمترایگان
  • لینک پلی Google Play
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.