اندروید باز اندروید باز

همراه بانک پست بانک (post bank) نسخه جدید

همراه بانک پست بانک (post bank) نسخه جدید

اینترنت بانک آنلاین پست بانک (post bank) ایران

امروزه با پیشرفت عظیم اینترنت و ظهور اینترنت بانک ها خیلی از کار های ما به راحتی و بسیار آسون تر شده، post bank هم یکی از بانک های پیشرفته و پیرو خط این پشرفت است. این روش بانک داری هوشمند خیلی به کمک کاربر ها اومده. به طور مثال در گذشته 10 سال پیش شما برای کوچیک ترین کارهای بانکی از جمله یه کارت به کارت ساده باید حتما به بانکی که داخلش حساب باز کردیم. مراجعه میکردیم. بعد از ساعت ها داخل صف های طولانی بانک وایسادن به علت نیاز بسیار مراجعین صف ها بسیار طولانی بود.

اگر برای شما هم سوال پیش اومده پست بانک چیست باید بگوییم من اولش فکر میکردم post bank به اداره postمیگن🤣. ولی post bank یکی از بانک های ایران هست مثل خیلی از بانک های دیگه از جمله ملت و رفاه و… که شما با استفاده از پست بانک همراه بانک به راحتی میتونید اکثر کارهای اینترنتی رو بدون مشکل انجام بدید.

پست بانک ایران یکی از قدمی ترین و معتبر ترین بانک های داخل ایران هست. که میشه گفت جزو اولین بانک های ایران است. شما با دریافت همراه این بانک به راحتی میتوانید از تمامی خدمات آن بهره مند بشید.

شما برای دریافت اینترنت بانک پست بانک در مرحله اول نیاز به افتتاح حساب داخل بانک دارید. بعد از این که شما داخل این بانک حساب ساختید درخواست فعال سازی اینترنت بانک را میدید. وقتی ثبت نام شما داخل بانک کامل بشه به شما از سمت بانک یک کاغذ حاوی رمز و نام کاربری میده. پس از اون شما با مراجعه به سایت رسمی اندرویدی و اینترنت بانک پست بانک دانلود اون به راحتی میتونید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور از تمامی خدمات دریافتی استقاده کنید.

  دانلود بازی Varaq - حکم آنلاین

تعداد دانلود از گوگل پلی: داده ای در دسترس نیست!!

نمره دریافتی از سمت گوگل پلی: داده ای در دسترس نیست!!!

حجم دانلود:  11MB

اطلاعات Google Play:
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.

برنامه های مرتبط

جدیدترین برنامه ها

دانلود ولت تون کیپر مخصوص نات کوین
دیوان و شعر
فیلترشکن پرسرعت و قوی
دوور وی پی ان
راهداری و راهنمایی