اندروید باز اندروید باز

دانلود بازی assassins creed برای اندروید

دانلود بازی assassins creed برای اندروید

دانلود بازی Assassins Creed : Identity + کامپیوتر

سری بازی های assassins creed به جرعت یکی از شاهکار های تمام ادوار گیم های ویدیو ای است. سری بازی که هر ساله در قالب نسخه های جدید تر و جذاب تر رکورد های عجیب و غریبی را به جا میگذارد. اما مانند تمامی دیگر بازی این بازی هم قطعا نسخه ساده تر و ضعیف تری روی گوشی موبایل نسبت به سایر پلتفرم ها دارد. که با توجه محدودیت های آن امری طبیعی است. اما باز هم شرکت سازنده این بازی یعنی ubisoft حداکثر تلاش خود را کرده ایست تا بتواند علاقه مندان به این سری بازی را حدالامکان راضی نگه دارد. Assassins Creed : Identity نسخه اندرویدی این بازی است که سال ها پیش برای مارکت اندروید منتشر شد و در همان زمان هم با توجه به رایگان نبودن و داشتن قیمت دلاری، با استقبال نسبتا خوبی رو به رو شد.

اساسینز کرید برای گوشی مانند دیگر ورژن های این بازی از یک کلیت پیروی میکند و سبک آن در راستای مبارزات و نبرد های شمشیری و خاص است. اما روند این بازی و مراحل آن به صورت داستانی و در مراحل مختلف روایت میشود. ماموریت های زیادی در این بازی وجود دارد که شما میتوانید به هر یک از آن ها بپردازید و از محیط بازی در کشور ایتالیا لذت ببرید. همچنین بازی به شما قدرت انتخاب سلاح های مختلف و شخصی سازی را میدهد که میتواند گزینه بسیار جذابی باشد.

ویژگی های جذاب بازی assassins creed برای موبایل:

  • دارای گرافیک بسیار خوب و کیفیت طراحی بسیار بالا و محیطی زیبا
  • گبم پلی ماجراجویانه و ترکیبی از نبرد های شمشیری و مبارزات هیجان آور
  • دارای نسخه های بسیار مختلف و موفق در پلتفرم های مختلف
  • کنترولر های بسیار ساده و روان و یادگیری آسان برای افراد
  • دارای مراحل و ماموریت های مختلف برای سرگرمی شما

بازی Assassins Creed : Identity برای کامپیوتر نیز موجود است؟

خیر، این نسخه از بازی بر روی پلتفرم ویندوز موجود نیست. اما شما میتوانید از شبیه ساز های اندروید بر روی کامپیوتر استفاده کنید و یا دیگر نسخه های این سری را دانلود و نصب کنید.

نکته مهم:

بازی دارای دیتا درون برنامه ای میباشند

مراحل نصب دیتا :

در مرحله اول بازی را دانلود و نصب کنید.
سپس بعد از ورود به بازی دسترسی اینترنت خود را باز نگه دارید تا حجم دیتا به صورت خودکار دانلود و نصب شود.

دانلود بازی Assassins Creed : Identity برای اندروید با لینک مستقیم


این بازی به صورت رسمی در فروشگاه گوگل پلی موجود نیست و شما برای دانلود آن میتوانید از لینک بالا استفاده کنید. نتاسفانه کمی قبل این بازی به صورت کلی از فروشگاه گوگل پلی حذف شد.

اطلاعات Google Play:
وضعیت امنیتی

این فایل با استفاده از بیش از 70 آنتی ویروس مختلف توسط VirusTotal اسکن شده است و هیچ تهدیدی در آن شناسایی نشد. خیالتان بابت آن راحت باشد.